התעדכנו תנאי הנגישות בנוגע לפטור מתור
img

אבטחה

אנו פועלים להבטחת שלומכם ובטיחותכם – במתקנים, בבריכות ובשטחים הפתוחים. הנאתכם בזמן הבילוי חשובה לנו מאוד, ולכן קבלו בהבנה את הבידוק הבטחוני הקפדני בכניסה לפארק. הוא נועד למנוע הכנסת מוצרים, שאסור להשתמש בהם בשטח הפארק: כלי זכוכית מכל סוג, סכינים מכל סוג, אלכוהול, כדורי משחק, רמקולים ואמצעי הגברה, גזיות או מנגלים, אביזרים מתנפחים גדולים לבריכות וכדומה. אנא המנעו מהבאתם. לא נאפשר להכניס אותם, ופארק המים שפיים אינו אחראי על מוצרים וחפצים, שהושארו מחוצה לו.

בטיחות

כדי לשמור עליכם ועל המבקרים האחרים, נקבע על ידי מכון התקנים ויצרני המתקנים, למי הם מיועדים ומהו השימוש המהנה והבטוח בהם, תוך מגבלות של גובה ו/או גיל ו/או משקל. בשפיים יש מתחמים מגיל שנתיים ומעלה, כדי שכל המבקרים ימצאו בקלות את המתקנים, שיתאימו להם. פה באתר (+ להוסיף היפר קישור לעמוד הרלוונטי) וגם בכניסה לכל מתקן, מפורטות המגבלות המדויקות. כל חריגה מכוונת מהן תסכן אתכם ואת המבקרים האחרים, ואתם תהיו אחראים לכל פגיעה, שחלילה תתרחש. לכן חשוב לקרוא היטב את מגבלות הכניסה לכל מתקן ולוודא, שאתם מבינים את הנחיות ההתנהגות לכל אורך השימוש בו, כדי שתוכלו ליהנות ממנו שוב ושוב ושוב, ולהשאיר את צוות העזרה הראשונה שלנו, ללא תעסוקה. בבריכות יש להישמע להוראות המצילים. ילדים מתחת לגיל 6 חייבים להיות בהשגחה צמודה של מבוגר, שיהיה בקשר עין רציף איתם, ובמרחק נגיעה, כדי לסייע להם במקרה הצורך. המצילים שלנו מיומנים מאוד, האחריות על הילדים הצעירים היא שלכם.

חניות

לרשותכם מחוץ לפארק המים שפיים מגרש חניה גדול, ללא תשלום. בנוסף בסביבת הפארק חניות מוסדרות. יש להחנות כחוק ולפי הסימונים בשטח. פקחי הרשות המקומית מסיירים בכל יום באזור ומבצעים עבודתם נאמנה. עם הכסף שתחסכו על הדו"חות, תבואו לביקור חוזר אצלנו.

צור קשר

צוות פארק שפיים ישמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או בקשה.

  לפרטים ולהזמנת קבוצות וארגונים:

  טל: 09-9595756/7 | פקס: 09-9595762

  דוא"ל: [email protected]

  לרכישת כרטיסים
  img

  מחירון הפארק באתר האינטרנט לעונת 2024:

  יוני - 105 ש"ח , יולי ואוגוסט - אמצ"ש 119 ש"ח, שבת 129 ש"ח

  המחיר בקופות הפארק - 145 ש"ח לאדם
  img img