התעדכנו תנאי הנגישות בנוגע לפטור מתור
img

טיפים ושטיקים לשדרוג הביקור

צרור עצות, שאספנו מהאורחים ומהצוות שלנו מחיר מופחת ומספר מבלים מועט: מחירי הכניסה בחודשים מאי, יוני וספטמבר, בהם מזג אוויר אידיאלי, נמוכים יחסית למחירי שיא העונה, ובפארק שוהים בממוצע מחצית מכמות המבקרים בחודשים יולי ואוגוסט! כך גם כשבוע לפני ט' באב, שיחול השנה בתאריכים 6-13 באוגוסט.

לפני רכישת הכרטיסים באתר, אל תשכחו לבדוק, אם יש לכם הטבה דרך מועדוני לקוחות שונים. כאן תוכלו לראות את רשימת שיתופי הפעולה העדכניים ביותר שלנו. אבל לא לשכוח! גם לאחר רכישת כרטיסים מסובסדים, תצטרכו לשריין לכם מקומות בתאריך שתרצו, דרך האתר שלנו זאת הדרך היחידה להבטיח את המקום בזמן המתאים לכם, ולוודא, שהפארק פתוח לקהל הרחב, ושנותרו בו מקומות פנויים.

תשמחו לדעת, שפארק המים שפיים מגביל את כמות המבקרים היומית, כדי למנוע צפיפות ולמזער תורים במתקנים. מדי פעם אנחנו גם מארחים אירועים לחברות ולארגונים. לכן חובה לבדוק מראש וטרם הגעה, שהתאריך המבוקש לכם זמין, ולקנות כרטיסים כדי להבטיח את מקומכם. מספר המקומות מוגבל אצלנו הוא לא קלישאה. אנא בידקו באתר שלנו שהפארק פתוח, בימים בהם תרצו להגיע, וגם לקנות מראש כרטיסים – רק כך תוכלו לשריין ולהבטיח את כניסתכם.
רכישת כרטיסים מראש דרך האתר גם תבטיח כניסה וגם תמנע עמידה בתור בקופות הפארק.

מתי הכי טוב להגיע? ככל שתגיעו מוקדם יותר ובסמוך ככל האפשר לפתיחת הפארק היפר קישור לעמוד גם תמצאו חניה קרובה וגם תיהנו מכניסה מהירה למתקנים.

צור קשר

צוות פארק שפיים ישמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או בקשה.

  לפרטים ולהזמנת קבוצות וארגונים:

  טל: 09-9595756/7 | פקס: 09-9595762

  דוא"ל: [email protected]

  לרכישת כרטיסים
  img

  מחירון הפארק באתר האינטרנט לעונת 2024:

  יוני - 105 ש"ח , יולי ואוגוסט - אמצ"ש 119 ש"ח, שבת 129 ש"ח

  המחיר בקופות הפארק - 145 ש"ח לאדם
  img img